درآمد واقعی اینستاگرام

eraning money with instagram

نیما آقاخانی

مدیریت، نویسنده ی وبلاگ

زمان خواندن

3 دقیقه

نوع پست

فضای اجتماعی

تعداد نظرات

No Responses

اینستاگرام آریا ویدیو گرافیک

اطلاع از جدید ترین پروژه ها

جدید ترین مطالب

آموزش ها

دوره های آینده
دوره ی آموزشی اندروید استدیو
80%
دوره ی آموزشی موشن گرافیک در افترافکت
97%
دوره ی آموزشی الیستریتور
100%

آریا ویدیو گرافیک در تلگرام

جدید ترین آموزش ها را از اینجا دنبال کنید

توضیحات:

معرفی جزئی:

درود فراوان خدمت کاربران گرامی سایت آریا ویدیو گرافیک، در این جلسه قصد داریم که در رابطه با درآمد در فضای اجتماعی اینستاگرام صحبت کنیم و نظرات خود را با هم در میان بگذاریم پس با ما همراه باشید.

تعریف کلی اینستاگرام:

اینستاگرام یکی از پرطرفدار ترین اپلیکیشن در دسته ی فضای مجازی در دنیای امروزی می باشد که محبوبیت بسیار زیادی دارد، در این اپ میلیون ها کاربر با هم چت کرده و محتوای خود را با دیگران به اشتراک گذاشته و به محتوای هم دیگر نظر می دهند. از یک ویدیو ی زنده گرفته تا استوری های پی در پی، البته بستگی دارد این محتوا ها می توانند آموزشی، تفریحی، خنده دار و در هزاران موضوع های دیگر باشند. البنه می توان با کنترل محتوا و انتشار آن درآمد کسب کرد پس با ما همراه باشید.

چه طوری شروع کنم؟

از آنجا که گفتیم اینستاگرام یک فضای اجتماعی بسیار بزرگ است پس می توانیم نتیجه بگیریم که نباید عجله کنیم زیرا کمی غفلت می تواند کار را خراب کند باید مرحله به مرحله پیش برویم چون جهت کسب درآمد باید نظر کاربران را جلب نماییم. چرا؟ زیرا هدف ما کاربران است و باید آنها را زیر هدف گرفته و با استفاده از آن شروع به کسب در آمد کنیم…

Snapshot_21-06-08_12-01-05

راه های کسب درآمد در اینستاگرام:

۱- با استفاده از محتوای طنز!

شاید در اولین مرحله فکر کنید که شوخی می کنیم، و با محتوای طنز نمی توان درآمد داشت، این طور نیست. شما می توانید با استفاده از محتوای طنز کاربران را به پیج خود جذب نمایید و با اتفاده از این عمل و تبلیغات درست می توانید کسب درآمد کنید چگونه؟ در مرحله ی اول باید پست های خنده دار و یا طنز را بارگذاری کنید لطفا در انتخاب محتوا بسیار دقت نمایید زیرا ممکن است ویدیو از نظر کاربران جالب نباشد و باعث ناخوشنودی آنها شود؛ سپس پس از اینکه دریافتید افراد پیج شما بسیار زیاد شده اند و طرفدار همیشگی شما هستند می توانید شروع به تبلیغ کنید، چگونه؟!

شما می توانید در کنار پست های طنز استوری های طنز هم قرار دهید ( استوری همان وضعیت می باشد که می توانید در اینستاگرام پیدا کنید، اگر کاملا ناشی هستید می توانید از راهنمای یکی از سایت ها استفاده نمایید ) و در بین استوری های طنز تبلیغات خود را قرار دهید، جهت تبلیغات خود هم می توانید از یکی از پیج های فروشنده و یا برند کمک بگیرید برای مثال نوشتن ( تگ کردن ) آیدی پیج تبلیغ دهنده در بین یکی از استوری های شما می تواند به کسب درآمد شما کمک کند.

2- تبدیل پیج به پیج فروشگاه:

شما می توانید با استفاده از تنظیمات اینستاگرام پیج خود را به پیج کاری و یا پیج فروشگاهی تبدیل نمایید، در این صورت اینستاگرام امکانات بیشتری برای شما در نظر می گیرد که بسیار کاربردی می باشند. شما می توانید محصولات و یا برند خود را داخل پیج خود به فروش بگذارید برای مثال با استفاده از عکس های محصولات خود می توانید کاربران را به سمت خود جلب نمایید البته توجه کنید که شما به غیر محصولات می توانید از شغل خود نموه کار قرار دهید برای مثال موشن گرافیست شما می توانید نمونه کار های کار شده ی قبلی خود را بارگذاری کنید و مشتری جمع کنید!

3- اسپانسرینگ:

یکی از بهترین روش ها از نظر بنده این روش می باشد، از آنجایی که از اسمش پیداست شما با استفاده از برخی محصولات و یا محتوا برای خود اسپانسر تعیین کنید. برای مثال شما موزیسین هستید این روش برای کسب درآمد کمک نمی کند اما می تواند جهت تعمین هزینه های تولید محتوا را جبران کند؛ برای مثال شما باید هزینه ی استفاده از استدیو برای یک تولید محتوا برای اینستاگرام را بپردازید، در اینجا فردی سرمایه دار بر روی شما سرمایه می گذارد و شما با استفاده از تبلیغ این فرد و یا محصولاتش در پیج خودتان می توانید قدردان باشید و یا با فروش محصول خود سهمتان را شریک باشید. در اینجا انتخاب باشماست (:

نظر شما چیست؟ آیا می توان از راه های دیگر هم درآمد داشت؟ نظر خود را کامنت کنید/

سفارشی سازی پروژه های آماده

اگر کار کردن با پروژه های آماده برایتان سخت می باشد و نمی توانید آنها را به راحتی مدیریت بفرمایید… می توانید پس از دریافت این پروژه این کار را به ما بسپارید، و بعد از چند روز کاری پروژه ی خود را به صورت دلخواه تحویل بگیرید.

نیماآقاخانی

ادمین . عضویت  8 تیر 1399 

مهم نیست که ذهن و استراتژی شما چقدر عالی باشد، اگر به تنهایی بازی میکنید همیشه به یک تیم خواهید باخت…

اشتراک
اطلاع دادن
guest
0 Comments
بازخورد داخلی
نمایش همه ی دیدگاه ها