با گرافیک آشنایی خاصی دارید؟

اگر همه باهم رو به جلو حرکت کنند، موفقیت نیز به دنبالشان می آید.

با ما در زمینه ی گرافیک، تولید پروژه های آماده و یا ادوبی افترافکتس و سایر برنامه های گرافیکی همکاری کنید و در آمد خود را افزایش دهید.

گرافیک بی پایان...

قدرت گرافیک را باید نا پایان، نوین، زیبا، برتر نامید

گرافیک چیزی همچون ابر قدرت بی پایان می باشد که هیچ محدودیت ندارد، البته می توان گفت این قدرت هیچ وقت ایچاد نمی شود مگر با قدرت خلاقیت ما….

طرح همکاری آریا ویدیو گرافیک چیست؟

قبل از هر چیز باید گفت گرافیک فقط شخصی و یا فروشی نیست، سایت آریا ویدیو گرافیک با در نظر گرفتن شرایط سخت امروزی تصمیم به اشتغال گرافیستان عزیز در سایت کرده است. گرافیستان عزیز می توانند با سایت ما همکاری کرده و با فروش محصولات خودشان لذت ببرند.

این طرح بسیار جذاب جهت افزایش درآمد کاربران در سایت آریا ویدیو گرافیک منتشر شده است، کاربران عزیز این سایت می توانند در بخش فروشنده شوید پروژه های خود را بس از پر کردن فرم و ساختن فروشگاه خود در سایت، بارگذاری کرده و به فروش برسانید، سپس لذت ببرید.

البته شما می توانید جهت افزایش سطح معروفیت خود در فضاهای اجتماعی و سایر مکان های اینترنتی پروژه ها و فوتیج های خود را به اشتراک بگذارید و به صورت رایگان در سایت قراره داده و یا یک گالری از پروژه های خود فروشگاه خود را بسازید. البته تنها فروش پروژه های آماده و یا فایل های گرافیکی نمی باشد شما می توانید از برترین آموزش های خود را در سایت به صورت رایگان و یا فروشی بارگذاری کنید. و از درآمد ماهانه لذت ببرید. البته فراموش نکنید که باید جهت بارگذاری پروژه های خود و یا آموزش های برتر خود شرایط بارگذاری را کامل مطالعه بنمایید.

هنوز جهت انجام این کار دیر نشده است، فرم درخواست فروشگاه ما را پرنمایید سپس بعد از مطالعات شرایط بارگذاری سایت فروشگاه خود را بسازید و آن را طبق دلخواه شخصی خودتان آن را ارتقا داده و لذت ببرید.

ویدیو های آموزشی...

ویدیو های آموزشی خود را ظبط کرده و اشتراک بگذارید

یکی از امکانات سایت آریا ویدیو گرافیک انتشار و فروش ویدیو های آموزشی توسط استادان برتر گرافیک می باشد.

فوتیج ها...

فوتیج ها را اختصاصی طراحی کرده و به فروش بگذارید

فروشگاه خود را بسازید و فوتیج هایی که به صورت اختصاصی طراحی کرد اید به فروش بگذارید.

پروژه های آماده...

پروژه های خود را در فروشگاه خود به نمایش بگذارید

یک گالری از پروژه های آماده ی خود طراحی کنید به فروش بگذارید، درآمد خود را افزایش دهید و لذت ببرید

برای شروع لطفا تماس بگیرید